انیمه Tenki no ko یا ترجمه شده به انگلیسی با نام Weathering with you و همچنین ترجمه فارسی «فرزند آب و هوا»، یک انیمه‌ی سینمایی ژاپنی است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. این انیمه در حقیقت یک فیلم سینمایی «عاشقانه» و «فانتزی» است که داستان یک پسر نوجوانی را روایت می‌کند که از خانه‌ و خانواده‌ی خود فرار کرده و به شهر توکیو سفر می‌کند. در این سفر او با افراد مختلفی آشنا می‌شود که به او کمک می‌کنند از جمله دختری به نام هینا آمانو که داستان فیلم بیشتر در مورد اتفاقات بین این دو نفر است.

این انیمه توانست عنوان «بهترین انیمه سال ژاپن» را در ۴۲مین مراسم جوایز آکادمی ژاپن از آن خود کند. کارگردان این انیمه «ماکوتو شینکای» از جمله کارگردان‌‌های شناخته‌ شده‌ی این روزهای ژاپن است و شاید او را با آثار تحسین برانگیزش مانند «Your Name» و یا «Garden of Wrods» بیشتر بشناسید. این کارگردان به صورت خاصی قادر به ایجاد و انتقال احساسات عاشقانه به بیننده است. به شکلی که موسیقی و تصاویر این انیمه شما را به وجد خواهد آورد و شما را با خود به دل آسمان‌ خواهد برد.

از دیگر نکاتی که در مورد این انیمه می‌توان گفت، وجود چند صحنه‌ی غافل‌گیر کننده است که کمتر در انیمه‌ها دیده بودیم و بیشتر ما را به یاد روش استودیوی مارول و قهرمانانش می‌اندازد. این انیمه‌ هنوز در سینما‌های سراسر ژاپن و جهان در حال پخش است و نسخه‌ی «بلوری» این فیلم در تاریخ ۲۷ می امسال یعنی ۲۰۲۰ میلادی منتشر خواهد شد. شاید با دیدن تصاویر انیمه با خود بگویید این هم داستان و سبکی همانند فیلم قبلی این کارگردان یعنی «نام تو» باشد اما باید بگویم که کاملا در اشتباه هستید و کاملا داستانی مستقل و استوار بر خود دارد.

گالری تصاویر

تصاویر عریض یا به اصطلاح «کاغذ دیواری‌های» این انیمه نیز همراه با شهرتی که به دست آورده، بسیار متنوع می‌باشد. با این حال در این قسمت قصد دارم تا مجموعه‌ای تا جای ممکن کامل و زیبا را از این انیمه‌ی شگفت‌انگیز گردآورده و منتشر کنم. باشد که روزی ما نیز دل‌های عاشق خود را بیابیم:

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تولیدى کیف تکنولوژی و فناوری آموزه های ناب Lori کشکول حکمت هاي قرآني- گزيده بيانات حکيمانه آيت الله جوادي آملي طراحی سایت مسکن مهتاب وکتور روزنوشت های من انتي ويروس ها نت یو بلاگ