الان ساعت 5 صبحه . و من منتظر طلوع خورشید هستم، بعضی وقتا که دارم به این لحظه‌ی زیبا فکر می‌کنم، می‌بینم که چقدر لحظات زیبا رو ما از دست می‌دیم . شاید همون یک لحظه‌ی زیبا مسیر جدیدی به زندگی ما بده، شاید تغییری ایجاد بشه . همه‌ی ما متولد یک لحظه هستیم. یک لحظه که پدر مادر تصمیم به ازدواج می‌گیرن، یک لحظه که بچه به دنیا میاد و یا یک لحظه که از دنیا میریم.

هر لحظه می‌تونه یک اتفاق جادویی داشته باشه که شاید بتونیم بهش برسیم. من که خیلی از طلوع خورشید خوشم میاد، مخصوصا که توی دل طبیعت بتونم این لحظه رو ببینم. اون لحظه انگار به آرامش میرسم. خیلی از زیبایی‌هاست که ما از دستشون میدیم، همونطور که قدر خیلی‌ها رو توی زندگیمون نمی‌دونیم و زیبایی‌های خیلی از دوستانمون رو نمی‌بینیم.

پ.ن:

1. امروز روز ۱۴۶۶ هجرت من از بلاگفا به بیان هست، به همه مهاجران تبریک میگم :)
  2. این مدتی یه انیمه جدید شروع کردم به اسم One Piece که به شکل باور نکردنی‌ای منو مجذوب خودش کرد که جای مطلب گذاشتن داره
  3. برای مدتی شاید پست‌های آسمانی نذارم چرا که نیاز به خونه تی داره لیست وبلاگ‌هایی که دنبال می‌کنم
  4. و سلام به همه‌ی دوستای خوبم چه جدید و چه عزیز :)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

shiraztakhfif وب سایت زندگی ایرانی در بلاگ فاران تابش تمنا Tyler ریحانه Christine فرش خوب ماشینی Susan همه چی موجوده